Pradžia / Horoskopai / Astrologinė prognozė balandžio 1–7 d.

Astrologinė prognozė balandžio 1–7 d.

Savaitės horoskopas balandžio 1-7-ajai
AVINAS
Ši savaitė nelabai džiugins. Nerimausite dėl sveikatos, intrigų. Galite jaustis tarsi vedžiojami už nosies. Nesąžiningi asmenys išties gali nesunkiai jus apgauti. Niekas nepadės, jei jūsų siekiai neturi realaus pagrindo. Įsiklausykite, ką sako intuicija. Saugokitės avarinių situacijų. Iki savaitgalio tik užbaikite senus darbus, o nauji startai tegul palaukia. Savaitgalį tikėtina proga papildomai užsidirbti, gauti dovanų, įsigyti originalų daiktą.
JAUTIS
Savaitės pradžia žada daugiau pokalbių ir diskusijų nei antroji jos pusė. Galite dalyvauti renginiuose, susitikimuose. Iš kitų tikėsitės pritarimo jūsų poelgiams, idėjoms. Kai kurie dalykai gali pakrypti jūsų naudai, tačiau nebus lengva tuo pasinaudoti, nes nelabai suvoksite, kas jums geriausia ir kuo galite pasitikėti. Artėjant savaitgaliui daugės noro pataikauti slaptiems įgeidžiams, tinginiauti, svaigintis. Atsargiai elkitės su elektra.
DVYNIAI
Šią savaitę bus nelengva, jei teks atlikti sudėtingus, atsakomybės reikalaujančius darbus, priimti sprendimus. Nelabai galėsite kuo nors pasikliauti, nes aplinkiniai bus užsiėmę savo problemomis. Jie veikiau kenks nei padės. Galite išgirsti, kad darbe kažkas buvo rezgama jums už nugaros. Nuo savaitės vidurio teks vikriai suktis. Neskubėkite pulti į naujus projektus. Savaitgalį tiktų pasyviai ilsėtis, atgauti jėgas. Rūpinkitės sveikata, išvaizda.
VĖŽYS
Šią savaitę būsite labai užsiėmę, jei turite planų pasirodyti prieš publiką, laikyti egzaminą, rašyti mokslinį darbą, vykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Nepervertinkite savo jėgų ir nebūkite patiklūs. Bus nelengva objektyviai įvertinti perspektyvas, todėl pravartu pasitarti su tas pačias situacijas patyrusiais žmonėmis. Iki penktadienio užbaikite skubius darbus, o tuomet jau galėsite planuoti naujoves. Savaitgalį būsite veiklūs.
LIŪTAS
Ši savaitė gali jus skatinti ieškotis labiau pritariančių bendraminčių, rėmėjų. Pajusite norą rizikuoti, leistis į avantiūrą arba į ją įtraukti kitus. Verčiau venkite skubotų investicijų, išlaidavimo. Venkite nepagrįstų įsipareigojimų. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau galvosite apie keliones, studijas, ateities planus. Savaitgalį kažkokios viešos situacijos jums gali sukelti nerimo. Pasitelkite pozityvų požiūrį ir kantrybę.
MERGELĖ
Daug laiko skirsite ūkiniams, techniniams, finansiniams reikalams. Antroji pusė nepritars kai kuriems jūsų planams dėl nepakankamo jų supratimo ar tam tikrų baimių, todėl stengsitės įtikinti. Labai jautriai reaguosite į bendravimo nesklandumus. Saugokitės sukčių, manipuliatorių ir rizikingų finansinių operacijų. Savaitės pabaiga turėtų būti nuotaikinga. Seksis ruošti publikacijas, rašyti, mokytis. Galite leistis į kelionę, vykti į renginį.
SVARSTYKLĖS
Būsite darbštūs, tačiau suplanuotiems darbams gali pritrūkti tinkamų sąlygų arba sveikatos. Turbūt išgirsite replikų dėl išvaizdos ir imsite nerimauti. Nederėtų žavėtis abejotinais pasiūlymais išvaizdai ar savijautai pagerinti, nes lengva apsigauti. Dominantis žmogus elgsis neįprastai, bus nelengva jį suprasti. Neskubėkite naujai įsipareigoti, kol nesutvarkėte senų reikalų. Savaitgalį stiprinkite saitus su artimais žmonėmis.
SKORPIONAS
Šią savaitę būsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Kita vertus, matysite ir girdėsite tai, ką norite. Gali atsinaujinti senas pomėgis. Antroje savaitės pusėje ir dirbti norėsis, ir darbo bus, bet kažkas neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas ar nebaigti darbai. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą. Jei jums aktualu įsidarbinti, galite gauti darbo pasiūlymą. Savaitgalis žada įspūdžių, pramogų, meilės.
ŠAULYS
Gali kilti įtarimų ar abejonių, susijusių su jus dominančiu asmeniu ar reikalu. Vidinis netikrumas trukdys gerai jaustis. Nekaip seksis bendrauti su valdininkais. Apie perspektyvas kalbėtis kol kas neverta. Apskritai daug kas priklausys nuo jūsų apsukrumo tvarkant nuosavybės, verslo ar šeimos reikalus. Artėjant savaitgaliui, pajusite energijos gūsį, norą kurti, flirtuoti. Galbūt tam turės įtakos jūsų ar jūsų vaiko gebėjimų įvertinimas.
OŽIARAGIS
Savaitė bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Galite pakeisti požiūrį į asmenį, iš kurio nemažai tikėjotės. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks įspūdžių. Veikla bus gana produktyvi, jei ji susijusi su reklama, komunikacija, mokslu. Vis dėlto neskubėkite pasitikėti abejotina informacija ir jos neskleiskite. Rūpesčių gali sukelti artimas žmogus. Savaitgalį gerai praleisite laiką. Parodykite inciatyvą, jei trokštate su kažkuo susipažinti.
VANDENIS
Savaitės pradžioje kažkas gali jus gundyti investuoti į rizikingą veiklą, pirkti ar parduoti, išsinuomoti ar išnuomoti. Verčiau susilaikykite nuo brangių pirkinių, investicijų. Nuo savaitės vidurio teks daug bendrauti, važinėti, klausytis įvairių naujienų ir gandų. Toks bruzdesys netruks išvarginti. Tokiu atveju savaitgalį jau norėsis pabūti ramioje aplinkoje, be šurmulio, galbūt prie jaukaus namų židinio.
ŽUVYS
Savaitės pradžia žadins svajones, kūrybinį įkvėpimą, polinkį fantazuoti, o gal ir sukčiauti, manipuliuoti. Galite sužinoti paslapčių, kurios pakeis kai kurias nuostatas ar viltis. Vėliau gali paaiškėti, kad prisikūrėte nerealių iliuzijų. Nebūkite išsiblaškę kelyje, venkite svaigalų ir saugokite dokumentus, pinigus. Galite įsigyti norimą daiktą arba mylimą žmogų nustebinti dovana, staigmena. Savaitgalį noriai bendrausite.

Skelbia: diena.lt

Taip pat skaitykite

Astrologinė prognozė balandžio 1–7 d.

Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 21 d.)

Astrologinė prognozė kovo 21-ajai, ketvirtadieniui. AVINAS Jausite emocinę įtampą, nerimą. Regis, iniciatyvą perims kiti žmonės, …

Parašykite komentarą