Pradžia / Aktualijos / Biržų rajone jau registruota 10 koronavirusu sergančių asmenų

Biržų rajone jau registruota 10 koronavirusu sergančių asmenų

Biržų rajone jau registruota 10 koronavirusu sergančių asmenų

Kovo 24-osios rytą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamentas informavo, kad Biržų rajone nustatyti dar 9 koronavirusu sergantys asmenys.

Visų biržiečių prašome atidžiai laikytis karantino sąlygų: saugoti save ir kitus, jausti atsakomybę už kito žmogaus gyvybę ir sveikatą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. sprendimu Nr. V-499nuo 2020 m. kovo 24 d. visiems sąlytį turėjusiems asmenims, grįžusiems iš užsienio valstybių ir neturintiems COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) klinikinių simptomų, skiriama 14 dienų izoliacija savivaldybių administracijų numatytose patalpose.

Visoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms nurodyta informuoti atitinkamos savivaldybės administraciją apie asmenis, kuriems dėl nustatytos COVID-19 ligos pasireiškė lengvi simptomai ir jų sveikatos būklė leidžia juos gydyti ambulatoriškai, ir kurie turi būti pervežami į savivaldybės administracijos numatytas patalpas.

Savivaldybių administracijos, kurių teritorijoje yra tarptautiniai sienos kirtimo punktai, įpareigotos visą parą užtikrinti sąlytį turėjusių asmenų, grįžusių iš užsienio valstybių, pervežimą iš oro uostų, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto ir kitų tarptautinių sienos kirtimo punktų į savivaldybės administracijos numatytas patalpas ir organizuoti jų tolimesnį pervežimą į gyvenamosios vietos savivaldybės administracijos numatytas patalpas.

Biržų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Siekdama apsaugoti visuomenę nuo koronaviruso tolesnio plitimo ir sudrausminti karantino taisyklių nesilaikančius asmenis, Vyriausybė pritarė …

Parašykite komentarą