Pradžia / Verslas / „CityBee“ automobilių parką papildė… „Žigulys“

„CityBee“ automobilių parką papildė… „Žigulys“

1979 m. Japonijoje prekyboje pirmą kartą pasirodė „Sony Walkman“ nešiojamasis muzikos grotuvas, o Vilniuje buvo įkurtas pirmasis Lietuvoje fantastų klubas.

1979 m. Japonijoje prekyboje pirmą kartą pasirodė „Sony Walkman“ nešiojamasis muzikos grotuvas, o Vilniuje buvo įkurtas pirmasis Lietuvoje fantastų klubas. Tais pačiais metais dienos šviesą išvydo ir šiandien „CityBee“ automobilių parką papildęs automobilis VAZ 2101, arba tiesiog „Žigulys“.

„Mėgstame nustebinti tiek klientus, tiek ir nesinaudojančius mūsų paslaugomis. Tiesa, tai darydami siekiame nenusibosti kitiems ir patiems sau. Kitaip tariant, jei jau pokštaujame – stengiamės, kad tai būtų nekasdienis juokelis, o veiksmas, sukuriantis ir emociją, ir patirtį“, – pristatydamas balandžio 1-osios pokštu tapusį automobilį, kuris visuomenei bus prieinamas tik ribotą laiką, sakė „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Naujoji senoji miesto bitė – tai 4 durų sedano tipo automobilis, kuris liaudyje anuomet buvo vadinamas kapeika. Jo širdis – 1,3 l, 70 AG benzininis variklis. Jis senoliui iki 100 km / h įsibėgėti padeda per 18 sec.

Įdomu, kad VAZ 2101 nėra originalus kūrinys. Tai klonas, kurį sovietai be jokios gėdos pagamino žvelgdami į „Fiat 124“.

Dar prieš porą dešimtmečių senųjų „Žigulių“ Lietuvos keliuose buvo galima išvysti palyginti daug. Tuomet į jų pusę jauni žmonės net varu varomi nežiūrėdavo. Tačiau dabar aštuntojo dešimtmečio pabaigoje pagamintą automobilį išskirtinumo trokštantis jaunimas vis dažniau grąžina į miestų gatves.

Neįprastos transporto priemonės atsiradimas „CityBee“ automobilių parke balandžio 1 dieną  tapo savotiška bendrovės tradicija. Praeitais metais „CityBee“ pristatė negražiausiu automobiliu pasaulyje tituluojamą „Fiat Multipla“.

Primename, kad automobilių dalijimosi paslaugų teikėjas „CityBee“ Lietuvoje veikia 8 miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje, Neringoje, Gargžduose ir Kretingoje. Šiuo metu „CityBee“ suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 20 įvairių modelių automobilių.

Su balandžio 1-ąja!

Skelbia: AINA Naujienos

Taip pat skaitykite

Pasirašyta „Rail Baltica“ ruožo Kaunas–Ramygala projektavimo sutartis

Pasirašyta „Rail Baltica“ ruožo Kaunas–Ramygala projektavimo sutartis

Strateginę reikšmę Lietuvai turinčio projekto „Rail Baltica“ įgyvendinimas sparčiai juda į priekį. Jau šių metų …

Parašykite komentarą