Pradžia / Verslas / Didžiausia Panevėžio apskrityje mados ir grožio mugė ,,Design for life’’- kovo 24 dieną

Didžiausia Panevėžio apskrityje mados ir grožio mugė ,,Design for life’’- kovo 24 dieną

Trečius metus iš eilės organizuojamas renginys kasmet sulaukia vis daugiau susidomėjimo šįkart stebins naujomis detalėmis.

Pasiruošimas šiltiesiems sezonams gali tapti malonia pramoga – tuo įsitikinti pakvies kovo 24-osios sekmadienį “Cido arenoje’’ vyksianti nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Trečius metus iš eilės organizuojamas renginys kasmet sulaukia vis daugiau susidomėjimo šįkart stebins naujomis detalėmis. Pavasarišką sekmadienį nuo 10 iki 17 val įsigyti drabužių, aksesuarų, kosmetikos, vaikiškų prekių ir įvairiausių kitokių madingų pirkinių bus kviečiami visi Panevėžio apskrities gyventojai bei svečiai. Čia jų lauks ne tik išskirtiniai gaminiai iš visos Lietuvos, bet ir specialiai įrengta scena su pasirodymais.

Daugiausia gamintojų sutraukianti mugė

Sekmadienį vyksiantis renginys po vienu stogu kvies susitikti su beveik keliais šimtais gamintojų. Tai yra didžiausia mieste rengiama mugė, kurioje įvairių prekių atrasti galės visos amžiaus kategorijos – nuo vaikų iki senjorų. Suknelių ar kelnių – mugėje nestigs drabužių. Unikalių, išskirtinių ir niekur nematytų papuošalų pateiks aksesuarų gamintojai. Kūrėjai vaikams pristatys kostiumėlius, draugiškus kūnui audinius ir net avalynę. ,,Cido’’ arenoje lauks ir kūno priežiūros priemonės, kosmetika, įvairūs kremai/ Negana to, namų jaukumui sukurti bus parduodamos ir įvairios žvakės, kvapai bei dekoracijos.

Kokybė už prieinamą kainą

Galimybę vienoje vietoje rasti nuo drabužių iki kūno priežiūros priemonių dovanosianti mugė pasižymi kainų lankstumu ir prieinamumu kiekvienam lankytojui. ,,Mados ir grožio mugė – sujungs ir didelius, ir mažesnius gamintojus, kurie gamina savo rankomis, todėl tai suteikia galimybę atrasti kokybiškų daiktų už prieinamą kainą, o dar su gamintoju ir  pasiderėti’’ – pasakoja renginio organizatoriai. Mugė – tiesioginis kontaktas su gamintoju, todėl atrasite ne tik prieinamų kainų, bet ir turėsite progą pasikonsultuoti ir užduoti Jums rūpimus klausimus.

Scenoje pasirodymai ir loterijos lankytojams

Į nemokamą renginį Panevėžio miesto gyventojai bei svečiai kviečiami atvykti drauge su visa šeima. Vienos dienos renginys savo lankytojus kovo  24 dieną nuo 10 iki 17 valandos pasitiks itin maloniai. Jų lauks scenoje vyksiantys modelių pasirodymai, specialios loterijos ir dovanos.

Taip pat skaitykite

Pasirašyta „Rail Baltica“ ruožo Kaunas–Ramygala projektavimo sutartis

Pasirašyta „Rail Baltica“ ruožo Kaunas–Ramygala projektavimo sutartis

Strateginę reikšmę Lietuvai turinčio projekto „Rail Baltica“ įgyvendinimas sparčiai juda į priekį. Jau šių metų …

Parašykite komentarą