Pradžia / Horoskopai / Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 15 d.)

Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 15 d.)

Savaitės horoskopas balandžio 1-7-ajai
Astrologinė prognozė kovo 15-ajai, penktadieniui.

Avinas

Šiandiena gali kankinti daug abejonių. Sunku bus apsispręsti, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Prisiminkite, kad pirmasis įspūdis, pirmoji į galvą atėjusi mintis dažniausiai ir būna teisinga, todėl ja ir reikėtų remtis.

Jautis

Dėl teigiamų rezultatų šiandiena turite pasistengti patys. Parodykite daugiau iniciatyvos, įdėkite daugiau pastangų, neatidėliokite svarbių darbų, vėliau jiems atlikti sugaišite daugiau laiko, o ir rezultatai greičiausiai bus ne tokie, kokius galite pasiekti dabar.

Dvyniai

Tiesiog plauksite pasroviui. Greičiausiai teks grįžti prie nebaigtų, bet jau senokai užmirštų darbų. Venkite konfliktų su kolegomis. Nieko nelaimėsite, tik sugadinsite nuotaiką sau ir kitiems.

Vėžys

Santykiai su kolegomis greičiausiai bus įtempti. Turėtumėte pamąstyti kodėl taip yra, gal problema jumyse? Jeigu praeityje kažką įžeidėte ar apkalbėjote, niekada nevėlu atsiprašyti. Atsiprašymas nėra nusižeminimas, po jo pasijusite kur kas geriau.

Liūtas

Šiandiena jausite emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Vertėtų būti atidesniems. Kiekvieną svarbų priimamą sprendimą apgalvoti ir pasverti. Antroje dienos pusėje būkite atidesni pasirašinėdami dokumentus.

Mergelė

Šiandiena būsite labiau emocionalūs ir jautrūs aplinkai. Į paviršių gali iškilti susikaupusios nuoskaudos. Visur ieškosite trūkumų ir jų rasite. Nesiaiškinkite santykių su artimaisiais ar kolegomis, rytoj viskas praeis savaime.

Svarstyklės

Pajusite kūrybinį įkvėpimą, be to tapsite nepataisomais romantikais. Norėsite keisti savo įvaizdį ar aplinką. Kažką įgyvendinsite, kažko, galbūt, ne. Bet kuriuo atveju ši diena suteiks begalę teigiamų emocijų, tad jausitės pakylėti.

Skorpionas

Šiandieną vertėtų skirti daugiau dėmesio visiems svarbiems reikalams ir dirbti neskubant, nes galite padaryti lemtingų klaidų. Antroje dienos pusėje gali įvykti kažkas tokio, kas pakeis Jūsų planus.

Šaulys

Šiandiena būkite atidūs detalėms, ypatingai pasirašydami svarbius dokumentus, sutartis.  Antroji dienos pusė bus laisvesnė nuo darbų, galėsite užsiimti malonia veikla.

Ožiaragis

Atkaklumas ir kantrybė – tai savybės, kurių prireiks šiandiena. Tai įtempto, bet efektyvaus darbo laikas. Tiesa, šiuo laikotarpiu gali suaktyvėti konkurentai, šalia Jūsų atsirasti pavyduolių. Tad būkite atidūs.

Vandenis

Šiandiena greičiausiai darysite tai, ką jau seniai norėjote padaryti, bet dėl kažkokių priežasčių vis atidėliojote. Antroje dienos pusėje neatviraukite su kolegomis ir neprašyti jų pagalbos. Per didelis patiklumas gali atsisukti prieš jus.

Žuvys

Jausitės neužtikrintai, kažkuo abejosite, galite padaryti klaidų priimdami svarbius sprendimus. Todėl nieko nedarykite skubotai, skirkite kelias minutėles poilsiui, tiesiog užsimerkite ir pamedituokite. Juk pailsėjusioje galvoje ir mintys geresnės.

Taip pat skaitykite

Astrologinė prognozė kovo 16-22 dienoms

Astrologinė prognozė kovo 16-22 dienoms

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 16-22 dienoms. AVINAS Šią savaitę kai kurias problemas seksis spręsti …

Parašykite komentarą