Pradžia / Horoskopai / Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 16 d.)

Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 16 d.)

Savaitės horoskopas balandžio 1-7-ajai
Astrologinė prognozė kovo 16-ajai, šeštadieniui.

AVINAS

Būsite jautrūs aplinkai, linkę greitai įsižeisti. Regis, užgrius nelengvi namų rūpesčiai. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai. Ypač dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais.

JAUTIS

Padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Galite gauti intriguojamos informacijos. Vis dėlto galite suklysti vertindami įtakingo ar nepažįstamo asmens požiūrį į jus. Būkite atsargūs kelyje.

DVYNIAI

Tikėtini komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Pasistenkite nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis, bendra šeimos gerove.

VĖŽYS

Šiandien bus sunkiau išlikti objektyviems, santūriems. Galimi keisti nesusipratimai ar net pavojų keliantys kontaktai. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai.

LIŪTAS

Trokštantieji ramybės, stabilumo šiandien jaus didelį nerimą net tuo atveju, jei konkrečiai aplink nieko neįprasto nevyks. Pasistenkite atsipalaiduoti ir užmiršti darbus bei rūpesčius.

MERGELĖ

Šiandien labai svarbūs bus ryšiai su kitais žmonėmis. Tikėtinos draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos. Augančiai kartai turėtumėte skirti didesnį dėmesį.

SVARSTYKLĖS

Regis, nelabai sutarsite su vyresnio amžiaus ar konservatyviais, kritikuojančiais aplinkiniais. Veikiausiai jų arba jūsų nuotaiką labai veiks fizinė savijauta. Tiesiog stenkitės būti atlaidesni.

SKORPIONAS

Jūs lauksite svečių arba patys kažkur vyksite, dalyvausite. Turiningas renginys padarys įspūdį. Tačiau kelyje tykos sunkumai, neplanuotos išlaidos. Galbūt gausite žinių, susijusių su politinėmis aktualijomis.

ŠAULYS

Tai gali būti tam tikros transformacijos diena, kai sena staiga atgis arba įgis naują pavidalą. Visgi gali kilti problemų dėl jūsų arba su jumis susijusių žmonių neatsakingo elgesio.

OŽIARAGIS

Būsite valdingi, aktyvūs ir godūs tiek gerąja, tiek negatyviąja prasme. Daug klausimų, reikalų reikės derinti su kitais. Bus sunku, jeigu jie kitaip mąsto. Pasistenkite pažvelgti į situaciją objektyviau.

VANDENIS

Nesavaitgališkų rūpesčių gali sukelti ūkiniai reikalai, neišspręsti praktiniai klausimai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų. Saugokitės aferistų, vagių.

ŽUVYS

Gera diena meniniams užsiėmimams, kompozicijų kūrimui. Galite kūrybingai padirbėti. O jei jūsų veikla kitokia, mintys nepaliaujamai suksis apie romantiką, meilę, vaikus. Regis, mėginsite realizuoti nuotykių alkį.

Skelbia: diena.lt ; ELTOS inf.

Taip pat skaitykite

Astrologinė prognozė balandžio 1–7 d.

Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 25 d.)

Astrologinė prognozė kovo 25-ajai, pirmadieniui. AVINAS Gali būti, kad be aiškios priežasties padidės optimizmo jausmas, …

Parašykite komentarą