Pradžia / Sportas / „Fenerbahče“ sužavėjo Pitino: „Jie pataiko geriau nei dauguma NBA komandų, išskyrus „Warriors“

„Fenerbahče“ sužavėjo Pitino: „Jie pataiko geriau nei dauguma NBA komandų, išskyrus „Warriors“

Jokių šansų Turkijoje prieš Stambulo „Fenerbahče“ komandą neturėjusios Atėnų „Panathinaikos“ vyr. treneris Rickas Pitino nukėlė kepurę prieš Željko Obradovičių ir jo kariauną. NCAA legendos treniruojamas Graikijos klubas ketvirtajame kėlinyje vienu metu atsilikinėjo net 28 taškų skirtumu (50:78), bet galiausiai dvikovą baigė su šiek tiek padoresniu deficitu 66:85.

Pirmąkart prieš Eurolygos vicečempionus į kovą stojęs Pitino liko sužavėtas „Fenerbahče“ komandos žaidimu, o ypatingai pataikymu. „Fenerbahče“ namie krepšį iš dvitaškio zonos atakavo 66 proc. taiklumu (21/32), tuo metu iš toli šeimininkai realizavo 41 proc. metimų (12/29).

„Panathinaikos“ specialisto teigimu, Obradovičiaus vadovaujamai „Fenerbahče“ neprilygsta net dauguma Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandų.

„Jie pataiko geriau nei dauguma NBA ekipų, išskyrus „Golden State Warriors“, – teigė Pitino. – Nežinau, ar „Fenerbahče“ galėtų žaisti NBA, kadangi erdvės yra skirtingos. Taip pat krepšinis ir taisyklės NBA ir Eurolygoje yra skirtingos.“

Žmonių susidomėjimu krepšiniu Europoje besimėgaujantis Pitino atkreipė dėmesį ir į arenoje susirinkusią beveik 11,2 tūkst. sirgalių armiją. Jų palaikymą „Pao“ vairininkas palygino su „Žalgirio“ arenoje jaučiama atmosfera.

„Dievinu tokią atmosferą. Fanai – ypatingai kitokie nei NBA, jie yra tokie, kaip koledžų krepšinyje. Kauno „Žalgiris“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Atėnų „Panathinaikos“ turi labai aistringus fanus. Tokios atmosferos NBA nerasi. Būtent tai Eurolygą daro dar ypatingesnę nei NBA“, – tęsė Pitino.

Jo treniruojama „Panathinaikos“ Stambule patyrė ketvirtą pralaimėjimą per paskutiniąsias penkerias rungtynes. Specialistą kiek liūdina tai, jog jo komanda net neturėjo šansų prieš „Fenerbahče“.

„Nors ir pralaimi kai kurias rungtynes, pats žaidimas neliūdina. Visgi dabar pirmąkart turiu atsiprašyti už tai, kaip žaidėme. Nesame metikų komandų, bet žaidėmė metėme labai daug, mūsų energija krito po netaiklių metimų. Atsiprašau už tokį komandos pasirodymą. Išvykos rungtynės – svarbus mūsų žaidimo rodiklis“, – kalbėjo Pitino.

Taip pat skaitykite

“Panevėžys” nusileido “Riteriams”

“Panevėžys” nusileido “Riteriams”

Gintaras Brazdžionis Sekmadienį FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos penktojo turo rungtynes namuose žaidė su Vilniaus …