Pradžia / Aktualijos / Horoskopai: Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, trečiadieniui

Horoskopai: Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, trečiadieniui

Horoskopai: Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jeigu nekonfliktuosite su žmonėmis, ypač su pareigūnais, tuomet diena bus gana šventiška. Skleiskite meilę, o ne agresiją, ir sulauksite malonaus atsako. Pasisaugokite traumų, ugnies.

JAUTIS. Tikriausiai nelabai norėsis eiti į viešą renginį, jeigu jame turite daryti ką nors oficialaus ar prižiūrėti viešąją tvarką. Jeigu nieko panašaus neprivalote, tuomet mielai susitiksite su įdomiais žmonėmis, bičiuliais, giminaičiais.

DVYNIAI. Norėsis nuotykių, romantikos, pramogų. Gali apimti kūrybinis įkvėpimas. Labiau vertinkite esamus meilės santykius, nesileiskite užvaldomų momentinių pagundų.

VĖŽYS. Viešas dėmesys, ko nors organizavimas ar vedimas jus akivaizdžiai vargins. Norėsis būti namuose su šeima. Kita vertus, kai kurie kontaktai ir patyrimai jums labai pravers.

LIŪTAS. Aktyvi, kontaktiška diena. Jeigu dalyvausite pobūvyje, pramoginiame šventiniame renginyje, nepiktnaudžiaukite svaigalais. Būkite labai atsargūs gatvėje.

MERGELĖ. Galite išleisti daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį. Nors būsite užsiėmę įvairaus pobūdžio veikla bei kontaktais, į šeimos rūpesčius neturėtumėte numoti ranka. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Jūsų šios dienos kokybė priklausys nuo jūsų nuotaikų, o pastarosios vis kaitaliosis. Tai dėl niekų pyksite, tai dėl smulkmenų džiaugsitės. Ką skleisite, tą ir patys gausite bumerangu atgal.

SKORPIONAS. Regis, nesugebėsite objektyviai vertinti savęs ir aplinkos. Jums pravartu tausoti jėgas, nervus, saugotis infekcijų ir traumų. Nors diena šventiška ir žada įdomios informacijos, jums geriau vengti masinių renginių, šurmulio.

ŠAULYS. Regis, jums labai reikės ar norėsis daug kur dalyvauti, būti tarp žmonių, susitikti su bendraminčiais. Jūsų interesais išties rūpinsis draugai, pažįstami. Galite pasireikšti kaip organizatoriai, kitų įkvėpėjai.

OŽIARAGIS. Diena nebloga, bet bus nevaldomų situacijų. Kai kuriems tai išeis į gera, tačiau tikrai ne visiems. Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Saugokitės traumų, avarijų.

VANDENIS. Diena energetiška, uždeganti naujiems sumanymams. Norėsis laisvalaikį praleisti kažkaip nekasdieniai, ne namuose. Galbūt kur nors vyksite, eisite į renginį.

ŽUVYS. Kai kurie draugų pasiūlymai gali pasirodyti kiek nuostolingi. Kita vertus, be išlaidų įdomi atrakcija nelabai įmanoma. Svarbu, kad ji būtų turininga, psichologiškai sustiprinanti, dvasiškai praturtinanti.

Geros dienos!

Taip pat skaitykite

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Siekdama apsaugoti visuomenę nuo koronaviruso tolesnio plitimo ir sudrausminti karantino taisyklių nesilaikančius asmenis, Vyriausybė pritarė …

Parašykite komentarą