Pradžia / Horoskopai / Horoskopo prognozė Kovo 13 d.: įdomių žinių diena

Horoskopo prognozė Kovo 13 d.: įdomių žinių diena

Horoskopo prognozė Kovo 13 d.: įdomių žinių diena

Astrologinė prognozė kovo 13-ajai, antradieniui.

AVINAS

Galimi pokyčiai santykiuose su draugais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į kitų poreikius.

JAUTIS

Prieštaringa diena. Viena vertus, nuostabias viltis žadins partnerystės, bendradarbiavimo perspektyvos, maloniai jaudins mintys apie numatomą proginį renginį ar pan. Kita vertus, nerimą kels reikalai, susiję su užsieniu, aklu pasimatymu ar kt.

DVYNIAI

Įtakingi draugai ar užsieniečiai gali jums padėti realizuoti troškimus. Arba kažkas sužadins jūsų ambicijas, privers išsikelti didesnius tikslus. Svarbu nepažeisti įstatymų, etikos normų.

VĖŽYS

Būsite godūs ne viena prasme, taip pat – sekso, meilės džiaugsmų. Domėsitės priešinga lytimi ir jumis akivaizdžiai domėsis. Tačiau šiandieniniai kontaktai gali jus kiek supainioti. Turbūt teks rinktis tarp naudos ir malonumo, pareigos ir laisvės.

LIŪTAS

Jei jūsų veikla susijusi su užsieniu arba ten gyvena/vieši mylimas žmogus, tuomet gali kilti rūpesčių. Savoje aplinkoje vykstantys geri pokyčiai, kylanti gyvenimo kokybė nusvers norą ieškoti nuotykių kažkur toli nuo namų.

MERGELĖ

Kils ūpas tvarkyti įstaigą, keisti darbovietę, profesinius planus arba įvaizdį, stilių. Galite atgauti skolą, susitarti dėl kažkokio atlygio, tarpininkavimo ar pan. Pravartu apsilankyti kirpykloje, grožio salone.

SVARSTYKLĖS

Galite sėkmingai panaudoti savo ir kitų kūrybinius gabumus, iškalbą. Derėtų pasitelkti sveiką humoro jausmą – tai padės neprarasti pusiausvyros susidūrus su biurokratišku požiūriu. Galbūt kils pagunda įsitraukti į meilės avantiūrą.

SKORPIONAS

Ramesnio, patogesnio gyvenimo troškimas gali pildytis. Regis, džiaugsitės šeima, savimi ir tuo, ką dabar turite bei galite turėti. Turbūt nelabai rūpės, kad giminės, kolegos iš pavydo griežia dantį ir plaka liežuviais.

ŠAULYS. Būsite neramūs ir smalsūs. Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, įvairūs eksperimentai. Iš jums neabejingo asmens galite gauti neįprastą laišką, pasiūlymą.

OŽIARAGIS

Jūs būsite tuo laimingesni, kuo labiau gebėsite įvertinti artimos aplinkos žmonių, draugų, kolektyvo draugiškumą, palaikymą. Tačiau jei koncentruositės ne į tai, o į menkas nesėkmes, amžiną meilės ar pinigų stoką, tai patys sau kenksite.

VANDENIS

Jautriai į viską reaguosite, ypač į replikas, susijusias su artimo žmogaus išvaizda, negalia, ydomis. Geriau jausitės bei seksis, jei pasinersite į darbą, verslą. Ir nuotaika pagerės, ir finansinė nauda bus neabejotina.

ŽUVYS

Nors ši diena palanki sritims, susijusioms su užsieniu, švietimu, kultūra, teisėtvarka, jums derėtų labiau tausoti jėgas, saugoti sveikatą. Lengva peršalti, apsinuodyti.

Geros dienos!

Šaltinis: diena.lt – ELTOS inf.

Taip pat skaitykite

Astrologinė prognozė kovo 16-22 dienoms

Astrologinė prognozė kovo 16-22 dienoms

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 16-22 dienoms. AVINAS Šią savaitę kai kurias problemas seksis spręsti …