Pradžia / Aktualijos / Kupiškio rajono savivaldybės administracija parduoda nekilnojamąjį turtą

Kupiškio rajono savivaldybės administracija parduoda nekilnojamąjį turtą

Kupiškio rajono savivaldybės administracija parduoda nekilnojamąjį turtą

Informuojame, kad Kupiškio rajono savivaldybės administracija viešo elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą Tujų g. 11, Pyragių k., Kupiškio r. (422,5 kv. m gyvenamasis namas su ūkio pastatais ir žemės sklypu). Pradinė pardavimo kaina 7435 eurai. Prie elektroninio aukciono sistemos galima prisijungti adresu www.evarzytines.lt.

Infrastruktūros skyriaus vyresnioji specialistė Zita Karaliūnienė (tel. (8 459) 35 520, el. p. zita.karaliuniene@kupiskis.lt) iš anksto derina nekilnojamojo turto apžiūros laiką, teikia informaciją apie objektą, sutarčių projektus.

Aukciono dalyvio garantinis įnašas ir registravimo mokestis turi būti sumokėti iki dokumentų pateikimo registruoti. Aukciono dalyvio garantinis įnašas, registravimo mokestis bei nekilnojamojo turto kaina sumokama į atsiskaitomąją sąskaitą: Kupiškio rajono savivaldybės administracija, kodas 188774975, sąskaitos Nr. LT72 4010 0434 0004 0079, Luminor Bank AS 40100. Su aukciono laimėtoju Nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartis ir jam priskirto žemės sklypo pirkimo-pardavimo sutartis turi būti sudaryta per 30 dienų nuo pardavimo aukcione vykdymo dienos. Visa nekilnojamojo turto ir žemės sklypo kaina turi būti sumokėta ne vėliau kaip per 10 dienų po nekilnojamojo turto ir žemės sklypo pirkimo-pardavimo sutarčių pasirašymo. Žemės sklypo pirkimo-pardavimo sutartį su aukciono laimėtoju sudaro VĮ Turto bankas, už žemės sklypą atsiskaitoma į VĮ Turto bankas sąskaitą Nr. LT14 7044 0600 0044 3912, AB SEB bankas.

Taip pat skaitykite

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Siekdama apsaugoti visuomenę nuo koronaviruso tolesnio plitimo ir sudrausminti karantino taisyklių nesilaikančius asmenis, Vyriausybė pritarė …

Parašykite komentarą