Pradžia / Sportas / „Lietkabelis“ laimėjo trečią kartą iš eilės

„Lietkabelis“ laimėjo trečią kartą iš eilės

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (13/8). Šeštadienį panevėžiečiai namų arenoje nepaliko jokių šansų Prienų „Skycop“ (7/15) ekipai – 92:74 (22:19, 24:15, 29:23, 17:17).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniams tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui šiame čempionate. „Lietkabeliui“ rungtynės prasidėjo nervingai – panevėžiečiai per 6 minutes suklydo net 6 kartus, tuo tarpu Prienų klubo krepšininkai tuo pasinaudojo ir išsiveržė į priekį (10:13). Šviežumo į Panevėžio klubo atakas įnešė klubo naujokas Ikenna Iroegbu, kurio dėjimas vėl išvedė aikštelės šeimininkus į priekį – 20:19. Antrajame ketvirtyje „Skycop“ atakos sustojo – svečiai per pusę kėlinio tepelnė 4 taškus. Tuo tarpu „Lietkabeliui“ pavyko įgyti dviženklį pranašumą (35:23). Paskutinę antrojo kėlinio sekundę Žygimantas Janavičius pelnė dvitaškį su pražanga, tačiau tai prieniškiams buvo menka paguoda – pirmąją rungtynių pusę Panevėžio ekipa laimėjo užtikrintai (46:34).

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ toliau sėkmingai didino savo persvarą. Greitoje atakoje I. Iroegbu pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, o šeimininkai pradėjo triuškinti prieniškius – 69:50. Ketvirtasis kėlinys įtakos rungtynėms jau nebeturėjo – Panevėžio ekipa ir toliau išlaikė visišką dominavimą. Po Marko Čakarevičiaus tolimo metimo „Lietkabelis“ padidino savo pranašumą iki 23 taškų – 83:60.

Panevėžiečiai neleido suabejoti savo puikiu žaidimu ir iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę čempionate. „Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18, Ikenna Iroegbu 17, Donatas Tarolis ir Marko Čakarevičius po 11. „Skycop“: Žygimantas Janavičius 19, Martynas Gecevičius 15.

Taip pat skaitykite

“Panevėžys” nusileido “Riteriams”

Gintaras Brazdžionis Sekmadienį FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos penktojo turo rungtynes namuose žaidė su Vilniaus …