Pradžia / Verslas / Lietuvos metų verslininke nominuota Panevėžio rajono atstovė Audronė Kisielienė

Lietuvos metų verslininke nominuota Panevėžio rajono atstovė Audronė Kisielienė

Pirmadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybėje paskelbti ir pagerbti geriausi šalies verslo atstovai ir įmonės. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pirmadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybėje paskelbti ir pagerbti geriausi šalies verslo atstovai ir įmonės. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Lietuvos eksporto prizas 2018“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2018“ apdovanojimų ceremonija vyko Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje.

Kasmetinio „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“ konkurso nugalėtoja pripažinta Panevėžio rajono bendrovės „Radviliškių kaimo kepykla“ direktorė ir savininkė Audronė Kisielienė.

Šis konkursas organizuojamas, skatinant moterų verslumą ir taikant tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos, bei siekiant viešinti šio proceso tendencijas.

Pagrindinė Audronės ir jos sutuoktinio Albino Kisielių įkurtos įmonės veikla – duonos, šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba. Tačiau vien verslu šeima neapsiriboja. Jų kaimo sodyba garsėja edukacine veikla. Senoje kepykloje vykdoma populiari, net ir užsieniečių dėmesio sulaukianti edukacinė programa „Duonos kelias“, kasmet rengiama visos Lietuvos duonos kepėjų šventė.

Kisielių šeima – nuolatinė daugelio Panevėžio rajono kultūros renginių rėmėja.

Lietuvos metų verslininke paskelbta Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė A. Kisielienė sakė, kad 2018 metai buvo vieni iš geriausių įmonės veiklos metų.

„Per 23 darbo metus keitėsi kepyklos pavadinimas, bet savininkai, veiklos esmė nesikeitė – atsigręžimas į praeitį, į tai, kas yra amžina, kas buvo daroma tėvų, senelių, o dabar naujos kartos. Vesdami edukacinius užsiėmimus savo pirkėjus – duonos valgytojus supažindiname su senosiomis duonos kepimo tradicijomis, populiariname lietuvišką duoną Europos šalyse. Tikiu, kad tęsdami senąsias duonos kepimo tradicijas, nesugadinsime duonos, kaip Lietuvos simbolio, įvaizdžio“, – kalbėjo A. Kisielienė.

Renginyje Vyriausybėje dalyvavo ir A. Kisielienę pasveikino Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

Meras pasidžiaugė, kad tokių verslių, šviesių, dosnių, kūrybingų žmonių dėka puoselėjamos ir ateities kartoms perduodamos senosios tautos tradicijos, o Lietuvos kaimas prikeliamas naujam gyvenimui, tampa patrauklia vieta dirbti, kurti verslą ir šviesiai gyventi.

Savivaldybės informacija

Skelbia: AINA Naujienos

Taip pat skaitykite

„CityBee“ automobilių parką papildė… „Žigulys“

„CityBee“ automobilių parką papildė… „Žigulys“

1979 m. Japonijoje prekyboje pirmą kartą pasirodė „Sony Walkman“ nešiojamasis muzikos grotuvas, o Vilniuje buvo …

Parašykite komentarą