Pradžia / Aktualijos / Naujausia orų prognozė: belieka iškęsti rytojų

Naujausia orų prognozė: belieka iškęsti rytojų

Orai čia gerės, dangus šviesės.
Europos padangėje vyksta du dalykai iš karto. Viena vertus, silpsta ir į šiaurę traukiasi ciklonas, į Baltijos jūros apylinkes, taip pat ir į Lietuvą atnešęs nemažai kritulių. Dėl to orai čia gerės, dangus šviesės. Kita vertus, stiprėjanti aukšto slėgio sritis sklaidys debesis likusioje žemyno dalyje.

Į rytus nuo Baltijos bus ne taip šilta, sulauksime ir visokių kritulių.

Artimiausią naktį orai bus permainingi. Dangumi greitai plauks neaukšti debesys, tačiau greitai plauks ir tarp jų įsispraudę pragiedruliai. Pūs stiprokas pietvakarių, vakarų vėjas. Iš žemų debesų kartkartėm palis, dažniausiai visai trumpai. Šlapios snaigės įmanomos, bet dar mažai tikėtinos.
„Jų tikrai sulauksime dieną, kai vėjas pakryps iš vakarų, šiaurės vakarų. Tuo metu lis iš pavienių debesų, bet galima sakyti nuolatos, pertraukos bus labai menkos. Į lietų įsimaišys ir šlapdriba, ypač šalies šiaurės vakaruose, šiaurėje“, – komentavo sinoptikas Naglis Šulija.
Kitaip tariant, kol kas orai malonūs būti neketina. Naktį debesuotumas nepastovus, vėjuota, kartkartėmis palis. Dieną vyraus apsiniaukę orai, lietus lis beveik nuolatos, į lietų įsimaišys ir šlapias sniegas, ypač šiaurinėje šalies dalyje.
Vis dar bus vėjuota. Oras naktį atvės iki 1–2 šilumos, kur nors gali būti apie 0, dieną šils iki 4–6, šilumos, Žemaitijos šiaurėje bus apie 3.

„Trečiadienio naktį ir lietaus, ir drėgno sniego bus vis mažiau, galiausiai krituliai visai pasibaigs, dangus giedrės. Tikėtinas plikledis. Paryčiais bus apie 1–2 laipsnius šalčio, dieną menka šiluma. Dieną kurį laiką bus gražūs orai, popiet į pajūrį, šiaurinius rajonus atkeliaus lietus. Kitur diena graži, šils iki 6–8 šilumos, prie jūros bus apie 5 laipsnius. Ketvirtadienio naktį truputį palynos, o diena bus graži ir šilta – dieną gali būti iki 9–11 laipsnių, prie jūros, žinoma, apie 5.

Ką gi, rytojų kaip nors iškęsime, o vėliau gamta atsiųs ir užuominų apie būsimą pavasarį“, – gerą žinią pranešė N. Šulija.

Skelbia: tv3.lt

Taip pat skaitykite

Panevėžys atsikrato pastatų vaiduoklių

Panevėžys atsikrato pastatų vaiduoklių

Panevėžio miesto savivaldybės paskelbti elektroniniai aukcionai buvo sėkmingi – sulaukta pasiūlymų įsigyti apleistus, vaiduokliais tapusius …

Parašykite komentarą