Pradžia / Aktualijos / Per du sekmadienius – išlošė beveik 600 000 Eurų

Per du sekmadienius – išlošė beveik 600 000 Eurų

Per du sekmadienius – išlošė beveik 600 000 Eur

Žymiausias žaidimas Lietuvoje „Teleloto“ pavasarį pradėjo ypatingai. Du sekmadienius iš eilės laimėti Aukso puodai dviems žaidėjams atnešė beveik 600 000 Eur.

Kovo 3 dieną laimėtas Aukso puodas su beveik 400 000 Eur atiteko kepykloje dirbančiai žaidėjai iš Šilutės. Džiugiai nusiteikusi moteris prisipažino, kad sekmadieniais „Teleloto“ – viena smagiausių jos pramogų. „Visada turiu bilietų ir žiūriu žaidimą, taip pat sergu už dalyvius, noriu, kad jiems pasisektų“, – linksmai pasakojo šilutiškė.

Apie laimėtą beveik prizą ji taip pat sužinojo žiūrėdama laidą. „Kai pamačiau ir supratau, pagalvojau – tai nerealu!” – juokėsi laimėtoja. Ji iškart paskambino abiem dukroms, kurios pasidžiaugė drauge su mama.

Kepykloje dirbanti moteris prisipažino, kad pinigų jai labai reikėjo. „Turiu paskolą, taip pat noriu susitvarkyti bei naujai įsirengti namus. Žinoma, laimėtų pinigų dalį skirsiu ir vaikams, turiu penkis anūkus“, – garsiai svajojo laimėtoja. Ji pridūrė, kad nepagailės ir sau, turi problemų su stuburu, tad pasirūpins sveikata, vyks į sanatorijas.

Lygiai po savaitės, ilgojo savaitgalio sekmadienį, taip pat buvo laimėtas Aukso puodas su daugiau nei 200 000 Eur. Jis atiteko vienam vilniečiui. Atvykęs į atstovybę sostinėje drauge su žmona, laimėtojas prisipažino, kad loterijose laimi pakankamai dažnai. Be to, artimas šeimos giminaitis kartą yra laimėjęs ir milijoną litų.

Daugiau nei 200 000 Eur savininkas juokdamasis sakė, kad dar tikrai sugrįš atsiimti ir būsimų laimėjimų.

PRANEŠĖ: FAUSTA LILEIKĖ, UAB „LOTELITA“

Taip pat skaitykite

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Siekdama apsaugoti visuomenę nuo koronaviruso tolesnio plitimo ir sudrausminti karantino taisyklių nesilaikančius asmenis, Vyriausybė pritarė …

Parašykite komentarą