Pradžia / Aktualijos / Po renovacijos atidaryta Pušaloto ugniagesių buveinė

Po renovacijos atidaryta Pušaloto ugniagesių buveinė

Vasario 12 dieną duris atvėrė naujai rekonstruota Pasvalio rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos Pušaloto ugniagesių komandos buveinė.

Pasidžiaugti pokyčiais atvyko Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas ir Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Pušaloto seniūnė Paulyna Stravinskienė, Pušaloto Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos kunigas Virgilijus Liuimas, Panevėžio APGV Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Antanas Šidagis, Pasvalio rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos vadovas Saulius Matickas, aplinkinių savivaldybių rajonų priešgaisrinių tarnybų vadovai, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Algirdas Rudys, Respublikinės ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos atstovai ir kiti svečiai.

Ugniagesiai savo jėgomis atnaujino dalį pastato. Daliai pastato buvo uždengtas stogas, įrengti nauji vartai, tualetas ir dušas, sutvarkytos sienos ir privažiavimas. Specialių žinių reikalavusiems darbams atlikti buvo samdomi specialistai, tačiau visus kitus darbus atliko Pušaloto ugniagesių komanda. Prie darbų įgyvendinimo prisidėjo Pasvalio rajono savivaldybės Priešgaisrinė tarnyba, Pušaloto seniūnija ir seniūnijos ūkininkai.

Visiems susirinkus šalia naujai renovuoto pastato, buvo perkirpta simbolinė atidarymo juostelė, pašventintos patalpos ir padėkota visiems prisidėjusiems prie renovacijos. Neilgai trukus susirinkusieji buvo pakviesti į buvusios Pušaloto mokyklos aktų salę pratęsti šventės. Čia Pasvalio rajono savivaldybės mero padėkos raštais buvo apdovanoti visi 8 Pušaloto ugniagesių komandos ugiagesiai-gelbėtojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą. Susirinkusieji komandą apdovanojo įvairiomis atsiminimo dovanomis, sveikino su puikiu darbo rezultatu ir linkėjo ramių, negaisringų metų. Šventę vainikavo Pušaloto vokalinio moterų ansamblio „Žolyna“ (vadovė V. Čirvinskienė) dainos.

Taip pat skaitykite

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Siekdama apsaugoti visuomenę nuo koronaviruso tolesnio plitimo ir sudrausminti karantino taisyklių nesilaikančius asmenis, Vyriausybė pritarė …