Pradžia / Aktualijos / Rengiama atliekų surinkimo akcija

Rengiama atliekų surinkimo akcija

2019 m. balandžio 2 d. Panevėžio rajono savivaldybėje organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos

2019 m. balandžio 2 d. Panevėžio rajono savivaldybėje organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

• Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;

• Lempos (turint tik lempų atliekas, važiuojama atsižvelgiant į jų kiekį);

• Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;

• Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos:

• Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių);

• Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos;

• Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Išvardytas atiekas norintys priduoti gyventojai, įmonės, įstaigos ar organizacijos kviečiami iki 2019 m. kovo 28 d. registruotis e. paštu atliekos@atc.lt arba telefonu (8 5) 206 0901.

Gaminių atliekų surinkimo akcijos metu transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdantiems asmenims palankiomis sąlygomis (sumokant atliekų tvarkytojui) bus galima priduoti alyvų ir kitų gaminių atliekas.

Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, turėtų rašyti e. paštu atliekos@gia.lt arba skambinti telefonu 8 600 90 030.

Gaminių atliekų surinkimo akciją organizuoja Gamintojų ir importuotojų asociacija ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“. Atliekas renka ir tvarko Atliekų tvarkymo centras.

Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą, atliekų rūšiavimą, atliekų surinkimo vietas, netinkamo atliekų tvarkymo žalą aplinkai bei žmonių sveikatai – www.gia.lt, www.eei.lt.

Parengta pagal Gamintojų ir importuotojų asociacijos informaciją

Taip pat skaitykite

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Už saviizoliacijos ir karantino taisyklių pažeidimus – beveik dešimt kartų didesnės baudos

Siekdama apsaugoti visuomenę nuo koronaviruso tolesnio plitimo ir sudrausminti karantino taisyklių nesilaikančius asmenis, Vyriausybė pritarė …

Parašykite komentarą