Pradžia / Aktualijos / Seimo Pirmininkas su darbo vizitu išvyksta į Strasbūrą

Seimo Pirmininkas su darbo vizitu išvyksta į Strasbūrą

2019 m. vasario 12 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis vasario 12 d. su darbo vizitu išvyksta į Strasbūrą (Prancūzija), kur dalyvaus Viduržemio jūros regiono valstybių parlamentų pirmininkų susitikime.

Parlamento vadovas dalyvaus diskusijose migracijos klausimais. „Lietuva remia tarptautines pastangas spręsti migracijos iššūkius. Svarbu ne tik stiprinti valstybių sienų apsaugą, bet ir glaudžiai bendradarbiauti su neteisėtos migracijos kilmės ir tranzito šalimis, kovoti su neteisėtu žmonių gabenimu“, – sako Seimo Pirmininkas.

Vizito metu taip pat numatyti susitikimai su Maltos parlamento pirmininku dr. Anglu Farudžia (Anġlu Farrugia), Italijos Deputatų Rūmų pirmininko pavaduotoja Maria Edera Spadoni, Vengrijos Nacionalinės Asamblėjos Pirmininko pavaduotoju Ištvanu Hileriu (István Hiller), Rumunijos delegacijos Viduržemio jūros regiono parlamentinės delegacijos vadovu Vioreliu Ilje (Viorel Ilie).

Viduržemio jūros regiono valstybių sąjungos Parlamentinė Asamblėja (EMPA) yra Barselonos deklaracijos (pasirašytos 1995 m., jos tikslas – siekti taikos, stabilumo ir saugumo) pagrindu veikianti konsultacinė institucija. Asamblėjoje viešai diskutuojama klausimais, susijusiais su Europos Sąjungos ir Viduržemio jūros valstybių partneryste.

Taip pat skaitykite

Panevėžys atsikrato pastatų vaiduoklių

Panevėžys atsikrato pastatų vaiduoklių

Panevėžio miesto savivaldybės paskelbti elektroniniai aukcionai buvo sėkmingi – sulaukta pasiūlymų įsigyti apleistus, vaiduokliais tapusius …